SEO copywriting

Copywriting dzieli się na wiele elementów, które pozwalają opierać działania promocyjne o jakość, co stanowi najważniejszy trend we współczesnym marketingu. Naszym naturalnym miejscem pracy jest sieć. Znamy Internet bardzo dobrze. Wiemy, na czym polega praca pozycjonera i jak istotne jestodpowiednie zaplecze, by firmowa strona „awansowała” w rankingach wyszukiwarki Google. Oferujemy współpracę w zakresie SEO, na dowolną skalę. Dla Twojej firmy możemy stworzyć całe zaplecze, możemy skupić się tylko na części haseł. Po prostu daj znać.

W ramach SEO copywritingu przygotowujemy:

  • Teksty zapleczowe . Ich wartościowa treść i regularne udostępnianie na wielu różnych domenach zdecydowanie poprawia wyniki w wyszukiwarce. Oczywiście, mógłbyś zacząć robić to samemu. Jednak czy masz czas na prowadzenie jednocześnie kilku, kilkunastu stron internetowych i znajdujesz czas na wymyślanie dziesiątek różniących się od siebie tematów? Znasz odpowiedź. Zaufaj tym, którzy spędzają na tym całe dnie i wciąż są głodni wyzwań.
  • Teksty z synonimami . Czasami dysponujesz określoną treścią i chcesz po prostu realizacji tych samych tematów, jednak innymi słowami. Zamiast tracić czas nad słownikiem synonimów, powierz to zadanie doświadczonemu zespołowi. Gwarantujemy, że nowa wersja tekstu nie będzie plagiatem. Ani dla autorów, ani dla wyszukiwarki Google.
  • Opisy produktów w katalogach. Nawet sklep internetowy lub katalog on-line mogą wspierać SEO. Wystarczy kreatywne i skuteczne podejście do – wydawałoby się – nudnego i technicznego zagadnienia. Katalogi to jednak także treść – bardzo ważna, o czym często się zapomina – dlatego warto wykorzystać ich naturalny potencjał.