Pisanie artykułów

Nasz zespół posiada doświadczenie nie tylko w copywritingu, ale również tradycyjnych mediach. Kompetencje wypracowane w czasie pracy dziennikarskiej, procentują w komercyjnej pracy nad słowem. Jeżeli masz możliwość wykorzystania promocji za pomocą tradycyjnych mediów, skorzystaj z naszych usług. Przekonaj się, które gatunki dziennikarskie poprawiają wizerunek firmy.

Wywiady

Jako właściciel firmy lub jej ekspert posiadasz duże doświadczenie, którym mógłbyś w sposób wartościowy podzielić się z szerszym gronem potencjalnych odbiorców? Wykorzystaj platformy internetowe i opublikuj interesujący wywiad – może nawet serię – w formie tradycyjnej, a może nawet video? Tylko skąd wziąć dziennikarzy, pytania, jak to wszystko zorganizować...? Zaufaj nam. Przygotujemy całą koncepcję wywiadu, przećwiczymy ją i wspólnie wyprodukujemy content, który może stać się wartościowym źródłem, budującym pozytywną opinię w branży.

Artykuły sponsorowane / Prasa branżowa

Masz możliwość opublikowania tekstu w branżowym czasopiśmie? Chciałbyś wykupić miejsce w gazecie i zamiast klasycznej reklamy zastosować artykuł sponsorowany? Odpuść sobie gorączkowe poszukiwania wśród niedoświadczonych w tym zakresie pracowników. Już za kilkadziesiąt złotych możesz otrzymać od nas wartościowy, warsztatowo i marketingowo skuteczny artykuł na dowolny temat.

Custom publishing

To wciąż wschodząca odnoga content marketingu. Z grubsza rzecz biorąc, jako firma, marka, możesz, a może nawet powinieneś – stworzyć swój własny tytuł prasowy. Na początek gazetka wewnętrzna, rodzaj pracowniczego biuletynu – ale jeżeli zależy Ci na dużym zasięgu, warto zacząć wydawać tytuł dla swoich klientów. Największe marki robią to od miesięcy. Z wciąż rosnącym zainteresowaniem. Myślisz, że teksty przygotowują pracownicy tych firm? Nie. Zajmują się tym agencje, zespoły copywriterów. Czekamy na Twoją propozycję. Podaj branżę, w której działasz i opisz nam swoją działalność. My zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania z wykorzystaniem tradycyjnej prasy lub nowych technologii!